Łebscy – V edycja

Wojtek Dąbrowski – Mam 12 lat i chodzę do klasy VI. W  czasie wolnym lubię spotykać się ze znajomymi, grać w gry, przeglądać facebooka i łowić ryby. Mój ulubiony przedmiot w szkole to historia. Najbardziej w Łebie lubię plażę.

Konrad Gumienny – Mam 12 lat. W wolnym czasie lubię grać w piłkę ręczną i na tablecie. Moim ulubionym przedmiotem jest historia. Lubię jeść hamburgery. W Łebie podobają mi się Park Dinozaurów i Muzeum Bursztynu.

Julia Kalecińska – Mam 12 lat. Lubię bawić się ze zwierzętami i grać w The Sims 4. Mój ulubiony przedmiot szkolny to W-F. Moim zdaniem najpiękniejszym  miejscem w Łebie jest plaża i las.

Beata Olszewska – Mam 12 lat i mieszkam w Łebie.  W wolnym czasie lubię czytać, pisać, gimnastykować się i zajmować się rzeczami związanymi ze sztuką np. rysować, malować i rzeźbić. Czasami też tańczę i śpiewam. W Łebie podoba mi się między innymi jej historia, która jest dość tajemnicza. Moje ulubione miejsca tutaj to plaża, port jachtowy, lasy i okolice Rąbki.

Ben Pero – Urodziłem się w Linczy i do 6 roku życia tam mieszkałem. Moja rodzina pochodzi z Łodzi. Mam siostrę i brata o trzy i pół roku młodszych ode mnie.

Wiktoria Replin – Mam 12 lat. W czasie wolnym lubię spotykać się z przyjaciółmi i grać w The Sims 4. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest język angielski. Moje ulubione miejsce w Łebie to plaża.

Filip Skibiński – Mam 11 lat i mieszkam w Łebie. W wolnym czasie gram w gry i oglądam youtube. Mój ulubiony przedmiot to W-F. Lubię pić pepsi i lubię spędzać czas z kolegami.

Józek Sobisz – Mam 12 lat i jestem z Żarnowskiej, ale spędzam dużo czasu w Łebie. Łeba mi się bardzo podoba. Moje ulubione przedmioty w szkole to historia i plastyka .

Agata Wilkos – Mam 11 lat i chodzę do VI klasy. Kocham muzykę i uwielbiam jeździć na rolkach. W czasie wolnym spotykam się z przyjaciółmi oraz czytam książki.