Łebscy – I edycja

Oliwia BiraOliwia Bira

Nazywam się Oliwia Bira. Mam 16 lat. Interesują mnie konie. W przyszłości chciałabym pracować w wojsku i szkolić młodych kadetów.

 

 

 

 

Karolina BurzyńskaKarolina  Burzyńska

Jestem Karola. Bardzo lubię zwierzęta. Interesuję się fotografią i chciałabym pójść do Straży Granicznej. Lubię słuchać muzyki i gotować. Chciałabym zacząć grać na perkusji.

 

 

Agata GackowskaAgata Gackowska

Mam na imię Agata. Mam 16 lat. Uwielbiam muzykę. Moim ulubionym kolorem jest czarny, a ulubioną liczbą 666. W przyszłości mam zamiar podróżować po świecie i wynaleźć szczepionkę na katar.

 

 

 

Daniel GałązkaDaniel Gałązka

Mam na imię Daniel. Mam 14 lat. Lubię grać w szachy i tenisa ziemnego. Interesuję się komputerami. Lubię chodzić na koncerty.

 

 

 

 

 

 

 

Kamila GarstkaKamila  Garstka

Jestem Kamila. Wolałabym, gdyby wszyscy mówili do mnie po pseudonimie, czyli : CZARNA. Bardzo lubię śpiewać, tańczyć, grać w siatkówkę.

 

 

 

 

Ola GierszewskaAleksandra  Gierszewska

Siemka ;). Jestem Ola. Lubię robić zdjęcia, śpiewać, czasem tańczyć i słuchać muzyki. W przyszłości chcę być fotografem. Lubię zajmować się elektrycznymi rzeczami typu: tablety, komputery i telefony.

 

 

 

 

Cezary GrabowskiCezary Grabowski

Cześć, jestem Czarek. Mam 16 lat. Chodzę do trzeciej klasy gimnazjum. Gram na gitarze.

 

 

Angela GreczkoAngelika  Greczko

Mam na imię Angela, ale niektórzy mówią do mnie Gregor lub Happy. Lubię czytać książki, malować, rysować, śpiewać, trochę tańczyć i pomagać ludziom. Jestem Otaku i kocham Anime i mange. Czasami jestem skryta i wolę się nie odzywać, ale jestem miłą osobą.

 

Małgorzata GwardyśMałgorzata Gwardyś

Mam na imię Małgosia. Mam 14 lat. Interesuję się śpiewem. Śpiewam w dwóch zespołach i jednym chórze. Zapisałam się na ten projekt, ponieważ lubię się angażować w różne działania.

 

 

 

 

Norbert JabłkoNorbert Jabłko

Mam na imię Norbert. Mam 13 lat. Interesuję się ornitologią.Lubię jeździć na rowerze i grać na komputerze.

 

 

 

 

 

Wiktoria KleinaWiktoria  Kleina

Mówią na mnie Cynamon. Jestem otwarta na ludzi. Lubię słuchać muzyki. Moją ulubioną bajką są „Kucyki Pony”, najbardziej lubię kucyka o imieniu Pinki Pie = >. Lubię czytać książki. Interesuję się siatkówką i pływaniem.

 

 

 

 

Karolina KotkowskaKarolina Kotkowska

Jestem Karolina i mam 15 lat. Gram w zespole „Little talks” i śpiewam w trzech chórach: „Vivo”, „Anhelos” i „Biedronki”. Od 9 lat gram na pianinie. Jestem „Otaku”, czyli interesuje się Japonią. Lubię też robić zdjęcia.

 

 

Filip MajchrzakFilip  Majchrzak

Jestem Filip. Lubię słuchać muzyki. Szczególnie muzykę metalową. Lubie grać w piłkę ręczną. Gram też na gitarze.

 

 

 

 

Weronika MalekWeronika  Malek

Jestem Weronika, mam 14 lat. Uwielbiam słuchać muzyki, śpiewać, a także czytać książki. Moim ulubionym autorem jest Nicholas Sparks.

 

 

 

 

Anna_MarzecAnna  Marzec

Jestem Ania. Mam 17 lat. Chodzę do gimnazjum im. Jana Pawła II w Łebie do kl. IIIa. Jestem wesołą i zabawną dziewczyną. Lubię grać w siatkówkę, słuchać muzyki, malować graffiti. W przyszłości chciałabym pracować w wojsku. Moje motto życiowe brzmi: „Zawsze wierni i oddani, po kres życia zakochani”.

 

 

Dominika KamińskaDominika Murzyniec – Kamińska

Mam na imię Dominika. Mam 16 lat. Mój ulubiony kolor to czerwony. Moja ulubiona muzyka to rock. Mam chomika dżungarskiego. Gram na flecie poprzecznym.

 

 

Arkadiusz OkenczycArkadiusz Okenczyc

Jestem Arek! Gram na gitarze. Moje ulubione muzyki to : Luna ^^, Derpy, Bon Bon, Mane 6.

 

 

 

Marysia ProniewskaMaria  Proniewska

Hej! Jestem Marysia. Mam 15 lat. Dlaczego zapisałam się do projektu? Bo jest najlepszy. Interesuję się wieloma rzeczami: chemią, dwutlenkiem węgla i mistyfikacją.

 

 

Klaudia SzymonikKlaudia Szymonik

Jestem Klaudia. Lubię dużo rzeczy. Interesuje się wieloma sprawami, np. tym projektem, hemoglobiną i mistyfikacją.

 

 

 

 

 

 

Karol WójcikKarol  Wójcik

Lubię dziewczyny. Kocham się śmiać i dużo chodzić po mieście. Lubię chodzić na plażę. Mam 16 lat i całe życie przed sobą.