Łebscy – IV edycja

Michał Dąbrowski – Mam 11 lat i uczę się w V klasie. Moja pasja to informatyka. Lubię podróżować i lubię placki. Lubię też łowić ryby i grać w planszówki i na komputerze.

Wiktoria Kaźmierkiewicz –  Jestem z klasy V. Interesuję się tańcem, śpiewem i modą. Bardzo lubię psy. Zwiedzam różna kraje oraz miasta w Polsce.

Dominik Kijaczko – Chodzę do Szkoły Podstawowej w Łebie do klasy Va. Lubię placki i pizzę. Jestem harcerzem. Mam 11 lat.

Julia Klassa – Lubię jeździć na: hulajnodze, deskorolce, łyżwach, rowerze, rolkach i na elektrycznej desce. Lubię czekoladę. Kocham zwierzęta, a szczególnie psy. Jestem dobra z języka angielskiego i uwielbiam śpiewać.

Jakub Mazurkiewicz –  Jestem Kuba. Mieszkam w Łebie i interesuję się komputerami. Lubię placki i lazanię. Gram w piłkę i w gry komputerowe. Moim idolem jest Robert Lewandowski. Chodzę do klasy Vb.

Julia Niżniowska – Mam 11 lat. Lubię zwierzęta. Lubię pływać, rysować i jeść lody (czekoladę również). Bardzo lubię psy (mam dwa).

Olga Paszkiewicz – Nazywam się Olga. Kocham czytać książki i piszę swoją. Kocham podróżować. Lubię jeździć na hulajnodze. Kocham koty i wilki. Lubię naleśniki z nutellą. Jestem łebską kociarą!

Benjamin Pero – Jestem Beniamin. Jestem uczniem kl. Vb. Mieszkałem 6 lat w Austrii i tam też się urodziłem. Gram w klubie Młode Orły Łeba, jestem wszechstronnym zawodnikiem. Lubię zwierzęta, niestety żadnego nie mam. Mieszkam w Łebie od 5 lat. Moim rodzinnym miastem jest Łódź.

Kacper Rubacha – Jestem Kacper i mam 11 lat. Nie urodziłem się w Łebie, urodziłem się w Kielcach.

Maksym Szymikowski –  Nazywam się Maksym i mam 11 lat. Uczę się klasie Va. Lubię jeździć na rowerze, grać w piłkę i podróżować po świecie. Moim rodzinnym miastem jest Kwidzyn, ale mieszkam w Łebie. Moim największym atutem jest szybkość.