Łebscy – II edycja

Oliwier_HalenaOliwier Halena Nazywam się Oliwier Halena. Mam 11 lat. Moje hobby to piłka nożna. Lubię chodzić na harcerstwo. W wolnym czasie jem placki.

 

 

Eryk_KarapudaEryk KarapudaJestem Eryk. Mam 10 lat. Lubię grać na komputerze i w piłkę nożną. Lubię być harcerzem. Jestem niski i mądry.

 

 

Wiktoria_KijaczkoWiktoria KijaczkoMam na imię Wiktoria. Mam 11 lat i bardzo lubię muzykę. Interesuję się zwierzętami. W wolnym czasie lubię grać na keybordzie. Moim ulubionym zwierzątkiem jest mój kotek Kiruś.

 

 

Piotr_KoseckiPiotr Kosecki Nazywam się Piotrek. Mam 11 lat. Moim hobby jest granie na playstation.

 

 

 

Zwiedzaj Łebę z naszym przewodnikiemAgnieszka KreftMam na imię Agnieszka. Mam 11 lat. Moim hobby jest muzyka i śpiewanie. Bardzo lubię zespół One Direction.

 

 

 

Zuzanna_MichalowiczZuzanna MichałowiczNazywam się Zuzia. Mam 10 lat. Interesuję się piłką nożną i modą. Moim hobby jest malowanie i śpiewanie. Moim ulubionym kolorem jest ciemny róż.

 

 

Filip_PetaFilip PetaMam na imię Filip. Mam 11 lat i uczę się w IV klasie. Bardzo lubię wędkarstwo, przyrodę i wędrówki po lesie.

 

 

Zofia_SpecjalskaZofia SpecjalskaJestem Zosia. Interesują mnie konie. Jeżdżę na nich. Lubię czytać książki. Mam 10 lat. Lubię śpiewać i grać na keybordzie. Interesuję się też Łebą.

 

 

Maciej_TrzebniakMaciej TrzebniakMam na imię Maciej. Mam 11 lat i lubię jeździć na desce. Lubię placki 🙂

 

 

 

Dorian_WilmontDorian Wilmont Nazywam się Dorian. Mam 11 lat. Moim hobby jest piłka nożna.

 

 

 

zuziaZuzanna WójcickaMam na imię Zuzia. Mam 11 lat. Lubię czarny kolor. Nawet lubię grać w piłkę nożną.

 

 

 

Wiktoria_ZenkerWiktoria Zenker – Nazywam się Wiktoria Zenker. Mam 12 lat. Moim hobby jest karate i przyroda oraz wszystko co z nią związane. Lubię też historię Łeby i wiem o niej co nieco.