Łebscy o projekcie

Zajęcia były super. Bardzo mi się podobało jak „przesłuchiwaliśmy” mieszkańców Łeby. Wtedy chodziliśmy po mieście i zdobywaliśmy informacje na temat katastrofy samolotu i wypłynięcia tratwy NORD. Dzięki temu projektowi lepiej poznałam Łebę. Bardzo podobała mi się gra miejska. Już nie mogę się doczekać kolejnego projektu. Jeśli go nie będzie, to my i tak będziemy przychodzić do biblioteki
Julia Niżniowska

Wszystko mi się podobało. Zdobyłem dużo informacji o Łebie i jej sławnych mieszkańcach. Chciałbym, aby w następnej edycji było więcej spacerów po Łebie oraz chciałbym poznać innych ciekawych łebian. Oceniam projekt nawet nie 10/10, a 100/10.
Ben Pero

„Jestem łebski” to fajne zajęcia po lekcjach w szkole. Dzięki nim lepiej poznałem Łebę oraz uzyskałem dużo ciekawych informacji. Miło było współpracować z rówieśnikami. Biblioteka zorganizowała też grę miejską. Była bardzo fajna. Uważam, że warto było poświęcić czas wolny na spotkania w bibliotece. Zachęcam kolegów do uczestnictwa w kolejnym projekcie „Jestem łebski”.
Jakub Mazurkiewicz

Bardzo mi się podobały zajęcia na dworze oraz gra miejska. Mogłaby być ona kilka razy w roku. Dowiedziałam się fajnych ciekawostek o Łebie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku także będzie projekt. Na pewno przyjdę i się zapiszę.
Olga Paszkiewicz      

Projekt strasznie mi się podobał. Myślę, że każdemu by się spodobał. Najlepsze było wychodzenie w teren. Byliśmy super grupą, bardzo zgraną. Świetnie się na zajęciach bawiliśmy. Najlepsza była też gra miejska. Było dużo śmiechu i zabawy. Dowiedziałam się dużo o historii Łeby. Moja ocena projektu to  10/10.  
Julia Klassa