Warsztaty perkusyjne z Tomaszem Łosowskim

Moim zdaniem warsztaty perkusyjne były bardzo pouczające. Nauczyłem się jak trzymać rytm grania. Mogłem wymyślić tekst piosenki o Łebie, którą zaśpiewaliśmy z panem Tomaszem Łosowskim w różnych stylach muzycznych.

                                                                                                                          Karol Wójcik

Warsztaty perkusyjne były bardzo ciekawe. Sam pan Tomasz Łosowski jest bardzo ciekawym, godnym podziwu człowiekiem. Nie żałuję, że byłam na tych warsztatach.

Karolina Burzyńska

Warsztaty perkusyjne były bardzo fajne i ciekawe. Nauczyłam się grać na perkusji oraz dowiedziałam się  jak nazywają się jej części.

Aleksandra Gierszewska

Fajnie było. Podobało mi się!

                                           Arkadiusz Okenczyc

Warsztaty perkusyjne były fajne i bardzo ciekawe. Pan Łosowski jest bardzo ciekawą osobą i dobrym perkusistą.

Cezary Grabowski

 Warsztaty perkusyjne z panem Tomaszem Łosowskim były bardzo ekscytujące, ciekawe i interesujące. Dzięki nim zaciekawiła mnie gra na perkusji. Podczas warsztatów dowiedziałam się  jak tworzyć różne style muzyki i w jaki sposób można zaśpiewać jeden tekst w różnych stylach. Dowiedziałam się również jak nazywają się poszczególne części perkusji.

                                                                                        Kamila Garstka

 Warsztaty perkusyjne bardzo mi się podobały. Nauczyłam się na nich  jak posługiwać się pałeczkami i jak ważna jest muzyka.

Wiktoria Kleina

Bardzo się cieszę z tych warsztatów, ponieważ mogliśmy śpiewać i tworzyć własne kompozycje muzyczne. Każdy z nas mógł pograć na perkusji. Pan Tomasz Łosowski był bardzo miły i sympatyczny. Moim zdaniem najfajniejsze było to, że mogliśmy zaśpiewać ułożony przez nas utwór: ”W telewizji są Kiepscy, a w Łebie Łebscy”.

Angelika Greczko